Serie A: Piotr Zieliński z piątym golem w lidze [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Piotr Zieliński trafił do siatki w meczu Serie A pomiędzy Atalantą a Napoli.

Pierwsza połowa spotkania między ekipami z Bergamo i Neapolu zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugą lepiej zaczęła Atalanta za sprawą gola Duvana Zapaty.

Zieliński wyrównał w 58. minucie. Polski pomocnik otrzymał piłkę od Matteo Politano i bez przyjęcia uderzył z powietrza, pokonując strzeżącego dostępu do bramki gospodarzy Pierluigiego Golliniego.

Dla 26-latka to piąty gol w tym sezonie Serie A. Na koncie ma też trzy asysty, a jego bilans, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to 30 występów, sześć bramek i pięć ostatnich podań.

Już po trafieniu Polaka gole dla Atalanty strzelili Robin Gosens, Luis Muriel i Cristian Romero. Była też bramka samobójcza i aktualnie zespół z Bergamo prowadzi 4:2.