Sevilla oferuje 18 milionów euro za 20-letniego Koundé

Sevilla oferuje 18 milionów euro za 20-letniego Koundé
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Jules Koundé to kolejny cel transferowy Sevilli. Andaluzyjczycy prowadzą zaawansowane negocjacje z Girondins Bordeaux i niewykluczone, że ich efektem będzie transfer 20-letniego Francuza.

Wychowanek „Żyrondystów” dopiero przed dwoma laty został przeniesiony do pierwszego zespołu. Przełomowy okazał się ubiegły sezon, podczas którego środkowy defensor zebrał 51 występów, strzelił dwa gole i przy kolejnym asystował.

Parol na 20-latka zagięła Sevilla - informuje „AS”. Szósta ekipa LaLiga miała już nawet złożyć ofertę w wysokości 18 milionów euro, lecz na ten moment Francuzi żądają za obiecującego zawodnika o siedem milionów więcej. Celem Andaluzyjczyków jest angaż za niższą kwotę, lecz są skłonni do dalszych negocjacji. Tym samym transfer może dojść do skutku.

Jeśli tak się stanie, dla „Los Sevillistas” będzie to czwarte wzmocnienie przed nadchodzącą kampanią. Do tej pory pozyskano Munisa Dabbura, Diego Carlosa i Joana Jordána. Należy jednak wiedzieć, że następny w kolejce jest Luuk de Jong, który otrzymał już zgodę od PSV Eindhoven na domknięcie transferu. Ponadto Hiszpanie interesują się Lucasem Ocamposem z Olympique’u Marsylia. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy