Sevilla oferuje 18 milionów euro za 20-letniego Koundé

Sevilla oferuje 18 milionów euro za 20-letniego Koundé
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Jules Koundé to kolejny cel transferowy Sevilli. Andaluzyjczycy prowadzą zaawansowane negocjacje z Girondins Bordeaux i niewykluczone, że ich efektem będzie transfer 20-letniego Francuza.

Wychowanek „Żyrondystów” dopiero przed dwoma laty został przeniesiony do pierwszego zespołu. Przełomowy okazał się ubiegły sezon, podczas którego środkowy defensor zebrał 51 występów, strzelił dwa gole i przy kolejnym asystował.

Parol na 20-latka zagięła Sevilla - informuje „AS”. Szósta ekipa LaLiga miała już nawet złożyć ofertę w wysokości 18 milionów euro, lecz na ten moment Francuzi żądają za obiecującego zawodnika o siedem milionów więcej. Celem Andaluzyjczyków jest angaż za niższą kwotę, lecz są skłonni do dalszych negocjacji. Tym samym transfer może dojść do skutku.

Jeśli tak się stanie, dla „Los Sevillistas” będzie to czwarte wzmocnienie przed nadchodzącą kampanią. Do tej pory pozyskano Munisa Dabbura, Diego Carlosa i Joana Jordána. Należy jednak wiedzieć, że następny w kolejce jest Luuk de Jong, który otrzymał już zgodę od PSV Eindhoven na domknięcie transferu. Ponadto Hiszpanie interesują się Lucasem Ocamposem z Olympique’u Marsylia. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy