Sevilla szuka następcy Diego Carlosa. Na celowniku stoper z Turcji

Sevilla szuka następcy Diego Carlosa. Na celowniku stoper z Turcji fot. Simona Bottone / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Sevilla wyraziła zgodę na odejście Diego Carlosa, który trafił do Aston Villi. Teraz Hiszpanie rozglądają się za jego następcą i trafili na trop Marcão - podaje Fabrizio Romano.

Po kilku odrzuconych ofertach za Brazylijczyka, Monchi doszedł do wniosku, że jest to odpowiedni moment na rozstanie. 29-latek został sprzedany za 31 milionów euro.

Nim do tego doszło, o wiele prawdopodobniejsze wydawało się odejście Julesa Koundé. Wtedy dyrektor sportowy zainteresował się między innymi Jeremiahem St. Juste’em, ale Holender nie przybędzie do stolicy Andaluzji, gdyż już podpisał kontrakt ze Sportingiem.

„Los Sevillistas” się jednak nie załamują, bowiem na rynku jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk. To Marcos Senesi czy Marcão, najnowszy kandydat do zastąpienia Diego Carlosa.

26-letni Brazylijczyk uchodzi za jednego z najlepszych stoperów w tureckiej ekstraklasie, w jego grze widać powtarzalność i jest on otwarty na opuszczenie Galatasaray.

Jak donosi Fabrizio Romano, „Lwy” już znalazły potencjalnego następcę w postaci Vlada Chiricheșa z Sassuolo, więc operacja istotnie może dojść do skutku.

Marcão w poprzednim sezonie rozegrał 38 spotkań i raz wpisał się na listę strzelców. Łącznie w koszulce stambulskiej ekipy uzbierał 140 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy