Sfałszował list od Arsenalu, bo... syn chciał kibicować Liverpoolowi [FOTO]

Sfałszował list od Arsenalu, bo... syn chciał kibicować Liverpoolowi [FOTO] fot. Wikipedia
Marek Ratkiewicz
Źródło: Twitter

Pewien angielski kibic podjął walkę o piłkarskie upodobania syna.

Jednym z największych problemów rodzica-kibica jest sytuacja, gdy dziecko wyraża chęć wspierania innego zespołu niż dotychczas. Wówczas należy szukać odpowiednich argumentów, dzięki którym pociecha zmieni swoje zdanie. Z podobnym wyzwaniem miał do czynienia Paul Gardiner, którego syn Charlie stwierdził, że zamiast Arsenalu wolałby wspierać Liverpool lub Manchester City.

Z tego względu Paul zdecydował się nieco oszukać potomka i... sfałszował list, napisany rzekomo przez Alexisa Sancheza i Arsene'a Wengera. Na dokumencie pojawiło się nawet logo i inne elementy mające sprawić, że Charlie uwierzy w powagę sytuacji i autentyczność list.

"Drogi Charlie,
rozmawiałem dziś rano z Twoim tatą i z przykrością dowiedziałem się, że chcesz wspierać Liverpool FC i Manchester City FC tak jak Twoi koledzy.
Zarówno ja, jak i piłkarze, a w szczególności Alexis Sanchez, którego jesteś wielkim fanem, cieszymy się, że wspierasz Arsenal i mamy nadzieję, że będziesz nam kibicował ze swoim tatą.
Wierzymy, że uda nam się wygrać w tym roku ligę i FA Cup. W Premier League jesteśmy obecnie liderem, a te drugie rozgrywki, jak na pewno wiesz, zwyciężyliśmy dwa lata z rzędu. Dlaczego chciałbyś wspierać Liverpool - klub, który nie wygrał nic od wielu lat?
Powiedziałem Twojemu tacie, żeby przyszedł wkrótce na nasz mecz z Tobą i Twoją siostrą Eve. Alexis stwierdził, ze nie może doczekać się, aż zobaczysz go na boisku. Ma nadzieję, że strzeli dla Ciebie wiele bramek.
Słuchaj swojego taty, kiedy mówi, że Arsenal jest najlepszy - ma rację!

Ciepłe pozdrowienia,
Arsene Wenger i Alexis Sanchez".

W poście Gardinera na Twitterze czytamy: "Przepraszam za kłamstwo" oraz "Efekt został osiągnięty". Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy