Shakespeare: Wasilewski jest postacią wybitną

Shakespeare: Wasilewski jest postacią wybitną
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester City

Szkoleniowiec Leicester City, Craig Shakespeare, w pięknych słowach pożegnał odchodzącego z King Power Stadium Marcina Wasilewskiego.

Anglik przejął zespół „Lisów” zimą po niespodziewanym zwolnieniu Claudio Ranieriego. 53-latek wcześniej był jednak asystentem zarówno Włocha, jak i jego poprzednika Nigela Pearsona. Z Polakiem miał więc styczność w zasadzie przez całą jego przygodę w Leicester, która zaczęła się w 2013 roku.


- Praca z Marcinem przez cztery ostatnie lata była absolutną przyjemnością. Jego całkowity wkład w funkcjonowanie klubu zdecydowanie wykraczał poza to, co można zobaczyć na murawie. On jest jednym z najlepszych specjalistów, z jakim kiedykolwiek współpracowałem.


- Pamiętam jeszcze, jak go zakontraktowaliśmy. Wiedzieliśmy, że przyszedł do nas bardzo doświadczony piłkarz z dużą jakością. Oprócz tego, zyskaliśmy jednak postać wybitną. Lidera, dzięki któremu wszyscy wokół starali się robić kolejne postępy.

- Marcin był niezwykle oddany klubowi. Zasługuje na ogromne podziękowania. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze - powiedział Shakespeare.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Morgan Sanson w Aston Villi. Spory wydatek angielskiego klubu OFICJALNIE: Morgan Sanson w Aston Villi. Spory wydatek angielskiego klubu Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach Chelsea: Tuchel kluczem do transferu Upamecano?! Chelsea: Tuchel kluczem do transferu Upamecano?! RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy