Sheffield United finalizuje trzy transfery

Sheffield United finalizuje trzy transfery
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Według stacji Sky Sports do Sheffield United wkrótce powinni dołączyć Jayden Bogle, Max Lowe i Oliver Burke.

„Szable” mają za sobą niezwykle udany sezon, w którym zajęły one dziewiąte miejsce w Premier League. Na tym aspiracje klubu się nie kończą, dlatego wszyscy na Bramall Lane pracują ze zdwojoną siłą, aby pozyskać nowych graczy.

Sky Sports zapewnia, że Sheffield United jest o krok od sprowadzenia aż trzech piłkarzy. Chodzi o Jaydena Bogle’a, Maxa Lowe’a i Olivera Burke’a.

Dwaj pierwsi obecnie są związani z Derby County, ale taki stan rzeczy zapewne nie potrwa długo. Powyższe źródło przekonuje, że osiągnięto już porozumienie w sprawie warunków zakontraktowania odpowiednio prawego oraz lewego obrońcy za łączną kwotę 15 milionów funtów, a Lowe ma wkrótce przejść testy medyczne.

Jednocześnie Anglicy praktycznie zapewnili sobie usługi atakującego West Browmich Albion. Operacja powinna się odbyć na zasadzie wymiany, w której weźmie udział Callum Robinson.

Tym sposobem, po angażach Wesa Foderinghama i Aarona Ramsdale’a, „Szable” finalizują trzy następne transfery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy