Siedmioletnia umowa Xaviego

Siedmioletnia umowa Xaviego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Według najnowszych informacji, właściciele Al-Sadd są gotowi zaoferować Xaviemu siedmioletni kontrakt.

Przez pierwsze trzy lata doświadczony pomocnik występowałby w barwach najbardziej utytułowanego katarskiego zespołu oraz pełniłby funkcję koordynatora akademii piłkarskiej Aspire. Z kolei po upływie tego okresu miałby zostać ambasadorem klubu.

O zainteresowaniu ze strony ekipy z Bliskiego Wschodu usługami hiszpańskiego zawodnika mówi się już od dłuższego czasu. Pod koniec marca pojawiły się nawet informacje o tym, że piłkarz porozumiał się z włodarzami Al-Sadd. Rewelacje te zostały wówczas szybko zdementowane. Być może tym razem perspektywa przedstawiona przez arabskich szejków będzie na tyle kusząca, że utytułowany 35-latek zdecyduje się podpisać długoterminowy kontrakt.

DOMINIK CHLASTAWA

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy