Siedmiu piłkarzy opuści Koronę?

Siedmiu piłkarzy opuści Koronę?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Wiele na to wskazuje, że po zakończeniu sezonu z Korony Kielce odejdą następujący piłkarze: Tomasz Lisowski, Artur Lenartowski, Daniel Gołębiewski, Marcin Trojanowski, Paweł Kal, Damian Ałdaś i Oleksji Szlakotin.

Większości z nich kończą się w czerwcu kontrakty, a pozostali mają zostać sprzedani lub umowy zostaną z nimi rozwiązane.

Jednym z ważniejszych piłkarzy na powyższej liście jest Tomasz Lisowski, który występuje w Koronie od lutego 2011 roku, kiedy to za 75 tysięcy euro przeszedł do zespołu z Kielc z Widzewa Łódź. Doświadczony 29-letni lewy obrońca ma na swoim koncie 77 gier w barwach "Złocisto-Krwistych", dla których zdobył jedną bramkę oraz zaliczył osiem asyst.

Innym do niedawna kluczowym zawodnikiem ekipy z województwa świętokrzyskiego, z którym klub nie przedłuży kontraktu jest Artur Lenartowski. Popularny "Kaka" trafił do Korony z Rakowa Częstochowa w lipcu 2011 roku i do tej pory w barwach drużyny z Kielc wystąpił w 65 spotkaniach, w których sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców, a także zanotował trzy asysty.

Pozostali piłkarze nie zdołali na dłużej zaistniej w pierwszej jedenastce "Żółto-czerwonych".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy