Sigurðsson nie zagra na mundialu?!

Sigurðsson nie zagra na mundialu?! fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Football.net

Pomocnik Evertonu, Gylfi Sigurðsson, doznał groźnego urazu podczas ostatniego ligowego spotkania.

W sobotę „The Toffees” podejmowali na własnym stadionie ekipę Brighton. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, jednak kontuzją okupił je Gylfi Sigurðsson. Reprezentant Islandii już w trakcie pobytu na murawie odczuwał ból w kolanie, lecz dotrwał do ostatniego gwizdka sędziego.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało się, że 28-latek poważnie uszkodził więzadło w prawym kolanie i będzie musiał poddać się operacji. Wiadomość tą potwierdził brat Gylfiego, Ólafur Már Sigurðsson. Oznacza to, że pomocnik na pewno nie pojawi się już w tym sezonie na boisku, lecz nie jest to wcale najgorsza wiadomość. Istnieje bowiem przypuszczenie, że więzadło mogło zostać zerwane, a w takim przypadku reprezentant Islandii nie będzie mógł wziąć udziału w Mistrzostwach Świata w Rosji. Dokładniejszy komunikat w tej sprawie pojawi się po przeprowadzeniu kolejnych badań.

Absencja 28-letniego pomocnika to spory cios dla kibiców Evertonu, gdyż w bieżącej kampanii jest czołowym piłkarzem drużyny. W 33 spotkaniach zanotował na swoim koncie sześć trafień oraz pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy