Simeone wściekły na Parteya. Nie tak miał wyglądać ostatni dzień okna w Atlético Madryt

Simeone wściekły na Parteya. Nie tak miał wyglądać ostatni dzień okna w Atlético Madryt fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: David Vinuesa Malbac | Marca

Diego Simeone jest zdruzgotany utratą Thomasa Parteya w ostatnim dniu letniego okna transferowego na rzecz Arsenalu - poinformował David Vinuesa Malbac.

Przedstawiciele Atlético Madryt byli przekonani, że wcześniejsze fiasko negocjacji pozwoli im zatrzymać w swoich szeregach reprezentanta Ghany i rozpocząć z nim rozmowy na temat przedłużenia współpracy.

David Vinuesa Malbac uważa, że Diego Simeone był do tego stopnia pewny tego stanu rzeczy, że, rozmawiając nie tak dawno z Lucasem Torreirą na temat jego ewentualnego transferu do „Los Rojiblancos” oraz roli pełnionej w prowadzonym przez niego zespole, z otwartością mówił o swoim taktycznym pomyśle dotyczącym wykorzystywania także Parteya.

Argentyński szkoleniowiec jest wściekły na samego zawodnika, który nie poinformował trenera o swojej sytuacji i ostatecznej decyzji. Przez aktywację klauzuli w kontrakcie 27-latka Simeone nie ma praktycznie szans na zakontraktowanie w jego miejsce wartościowego następcy.

Jednocześnie przepisy obowiązujące w hiszpańskim futbolu pozwalają Atlético po utracie piłkarza w ten sposób na pozyskanie nowego zawodnika, ale wyłącznie z kartą w ręku lub występującego w krajowych rozgrywkach w ciągu najbliższych 30 dni.

Na razie hiszpańskie media wskazują na José Campañę jako potencjalnego następcę Ghańczyka. 27-letni pomocnik Levante wobec niedawnego zainteresowania ze strony Leeds United był wyceniany na 25 milionów euro. Anglicy nie zdecydowali się na wyłożenie tej sumy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy