Siomin trenerem Dynama Kijów

Siomin trenerem Dynama Kijów
Redakcja
Redakcja
Źródło: gazeta.pl

Igor Siomin, były selekcjoner reprezentacji Rosji został dziś nowym szkoleniowcem Dynama Kijów.<br><br> Siomin jest już czwartym trenerem Kijowian w ciągu trzech miesięcy. Wcześniej tą funkcje pełnili Anatolij(...)

Igor Siomin, były selekcjoner reprezentacji Rosji został dziś nowym szkoleniowcem Dynama Kijów.

Siomin jest już czwartym trenerem Kijowian w ciągu trzech miesięcy. Wcześniej tą funkcje pełnili Anatolij Demianienko, Josef Sabo oraz Oleg Łużny.

Dynamo Kijów to najbardziej utytułowany klub naszego partnera w organizacji Euro 2012. Dwunastokrotny mistrz Ukrainy w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. W lidze zajmują dopiero czwarte miejsce a w Lidze Mistrzów przegrali wszystkie pięć dotychczasowych meczów.

Więcej na temat: Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy