SKANDAL przed meczem Ligi Mistrzów. Atak pałkami i maczetą w Mediolanie

SKANDAL przed meczem Ligi Mistrzów. Atak pałkami i maczetą w Mediolanie fot. Oleg Batrak / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

AC Milan zmierzy się z Newcastle United w ramach Ligi Mistrzów. Przed tym spotkaniem doszło do skandalicznej sytuacji, bo jeden z angielskich kibiców został dźgnięty maczetą - informuje „Daily Mail”.

Wtorek to dzień, w którym dojdzie do spotkań pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niezwykle ciekawie zapowiada się potyczka w Mediolanie.

To właśnie tam miejscowy AC Milan zmierzy się u siebie z Newcastle United.

Ciężko na ten moment wskazać faworyta. Pewne jest natomiast, że Włosi zrobią wszystko, by powetować sobie ostatnią porażkę derbową przeciwko Interowi Mediolan (1-5).

Przed meczem doszło jednak do wielkiego skandalu. Jak donosi „Daily Mail”, jeden z kibiców angielskiego klubu został najpierw uderzony pałką w głowę, a później dźgnięty maczetą przez grupę pseudokibiców Milanu. Chwilę później przetransportowano go do szpitala.

- Mój wujek, kuzyn i przyjaciele właśnie wracali do hotelu, gdy pojawiło się ośmiu mężczyzn w kominiarkach. Zaatakowali ich. Kuzyna uderzyli pałką policyjną, ma rozciętą głowę. Mieli też maczetę i używali jej do rozrywania koszulek - dodał.

- Wujka dźgnęli maczetą i nie był w najlepszym stanie. Jego córka leci teraz do Mediolanu, by być przy nim. On mimo słabej dyspozycji chciał i tak pójść na mecz, ale to wykluczone. Wszyscy jesteśmy zszokowani tym, co się stało - zakończył.

Z wysokości trybun na San Siro potyczkę obejrzy grupa czterech tysięcy fanów Newcastle United.

Początek rywalizacji o 18:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy