Składy na BATE Borysów - Piast Gliwice

Składy na BATE Borysów - Piast Gliwice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na spotkanie I rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy BATE Borysów a Piastem Gliwice.

Mistrz Polski rozpoczyna rywalizację w kwalifikacjach Champions League na terenie rywala. Zdecydowanym faworytem dwumeczu jest ekipa z Białorusi, ale liczymy na to, że „Piastunki” nie oddadzą miejsca w kolejnej rundzie bez walki.

Waldemar Fornalik postawił dzisiaj na zawodników, których miał do dyspozycji w poprzednim sezonie. Nowe nabytki, a więc Dani Aquino, Jakub Holúbek czy Tomáš Huk rozpoczną spotkanie na ławce rezerwowych.

Pierwszy gwizdek o 19:00.

BATE BORYSÓW: Chichkan; Rios, Filipenko, Volkov, Filipović, Baga, Yablonsky, Dragun, Moukam, Stasevich, Dubaijć.
Ławka:
Scherbitski, Jonassen, Berezkin, Skavysh, Willumsson, Milić, Simović.

PIAST GLIWICE:
Plach; Pietrowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov, Valencia, Dziczek, Hateley, Konczkowski, Felix, Parzyszek.
Ławka:
Szmatuła, Holubek, Sokołowski, Badia, Mokwa, Huk, Aquino.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy