Składy na derby Krakowa

Składy na derby Krakowa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków I Cracovia

Poznaliśmy składy na niedzielny mecz derbowy pomiędzy Wisłą Kraków a Cracovią.

Na ten moment wyżej w ekstraklasowej tabeli jest Cracovia, która z dorobkiem 16 punktów plasuje się na szóstej lokacie. Mająca na koncie 11 „oczek” Wisła jest jedenasta.

Zgodnie z przypuszczeniami w składzie Wisły nie ma dzisiaj borykającego się z problemami zdrowotnymi Jakuba Błaszczykowskiego. W jedenastce „Białej Gwiazdy” nie brakuje za to Macieja Sadloka i Pawła Brożka, których występy również stały pod znakiem zapytania.

Pierwszy gwizdek o 17:30.

WISŁA KRAKÓW: Buchalik; Klemenz, Wasilewski, Janicki, Sadlok, Chuca, Savicević, Basha, Mak, Wojtkowski, Brożek.
Ławka: Lis, Szota, Boguski, Drzazga, Da Silva Rocha, Grabowski, Szot, Zdybowicz, Kumah.

CRACOVIA: Pesković; Rapa, Jablonsky, Dytiatjew, Siplak, Wdowiak, Gol, Lusiusz, Hanca, Pelle, Lopes.
Ławka: Hrosso, Diego, Pestka, Helik, Rakoczy, Cecarić, Vestenicky, Dimun, Piszczek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy