Składy na Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Składy na Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Legia Warszawa

Znamy składy na piątkowe spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa.

Po rozegraniu siedmiu meczów „Jaga” ma na koncie 14 punktów i jest wiceliderem tabeli. Legioniści zdobyli 13 „oczek”, ale na razie wybiegali na murawę sześć razy.

W porównaniu do ostatniego starcia z Rakowem Częstochowa (3:1) do jedenastki Legii wskoczyli Paweł Stolarski, Igor Lewczuk, Luís Rocha oraz Cafú. Z przodu zobaczymy Jarosława Niezgodę, który w spotkaniu z beniaminkiem ustrzelił hat-tricka.

Pierwszy gwizdek o 20:30.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Węglarz; Wójcicki, Arsenić, Runje, Guilherme, Bida, Romanczuk, Pospisil, Imaz, Prikryl, Mudrinski.
Ławka:
Sandomierski, Kadlec, Błyszko, Klimala, Camara, Savković, Poletanović, Kostal, Kwiecień.

LEGIA WARSZAWA:
Majecki; Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha, Martins, Antolić, Cafu, Gwilia, Luquinhas, Niezgoda.
Ławka:
Cierzniak, Wieteska, Karbownik, Novikovas, Kante, Nagy, Praszelik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Lech Poznań: Đorđe Crnomarković zagra w Zagłębiu Lubin [OFICJALNIE] Lech Poznań: Đorđe Crnomarković zagra w Zagłębiu Lubin [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy