Składy na Legia Warszawa - Dudelange

Składy na Legia Warszawa - Dudelange
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa I UEFA

Poznaliśmy wyjściowe składy na pierwszy mecz III rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Dudelange z Luksemburga.

Przypomnijmy, że Legia, której tymczasowym trenerem jest Aleksandar Vuković, odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów po dwumeczu ze Spartakiem Trnawa. Ekipie ze stolicy naszego kraju została więc walka o LE.

Vuković zdecydował się zagrać dzisiaj jednym napastnikiem. Od pierwszych minut na murawie zobaczymy Carlitosa. Wskutek kontuzji Adama Hlouška na lewej obronie wystąpi Dominik Nagy.

Pierwszy gwizdek o 21:00.

LEGIA WARSZAWA: Malarz; Wieteska, Astiz, Pazdan, Nagy, Cafu, Mączyński, Philipps, Kucharczyk, Szymański, Carlitos.
Ławka:
Cierzniak, Hołownia, Żyro, Eduardo, Radović, Michalak, Kante.

DUDELANGE:
Joubert; Jordanov, Schnell, Prempeh, El Hriti, Sinani, Da Cruz, Kruska, Clement, Stumpf, Stolz.
Ławka:
Frising, Malget, Pokar, Perez, Turpel, Yeye, Kenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy