Składy na Słowenia - Polska

Składy na Słowenia - Polska
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na piątkowe spotkanie eliminacji Euro 2020 pomiędzy Słowenią a Polską.

Podopieczni Jerzego Brzęczka przewodzą tabeli grupy G. W czterech dotychczasowych meczach biało-czerwoni zdobyli komplet dziewięciu punktów. Słoweńcy mają na koncie pięć „oczek”.

Zgodnie z przewidywaniami na murawie nie zobaczymy dzisiaj borykającego się z problemami zdrowotnymi Kamila Glika. Jego miejsce w jedenastce zajął Michał Pazdan. To jedyna zmiana w składzie Polaków w porównaniu do ostatniego starcia z Izraelem (4:0).

Pierwszy gwizdek o 20:45.


SŁOWENIA: Oblak; Stojanović, Aljaz Struna, Mevlja, Balkovec, Ilicić, Krhin, Kurtić, Verbić, Bezjak, Sporar.
Ławka: Belec, Vidmar, Korun, Blazić, Zajc, Zahović, Crnigoj, Popović, Berić, Majer, Matavz.

POLSKA: Fabiański; Kędziora, Bednarek, Pazdan, Bereszyński, Zieliński, Krychowiak, Klich, Grosicki, Piątek, Lewandowski.
Ławka: Szczęsny, Skorupski, Jędrzejczyk, Cionek, Góralski, Kownacki, Linetty, Rybus, Bielik, Błaszczykowski, Gumny, S. Szymański.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy