Składy na Włochy - Polska

Składy na Włochy - Polska fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIGC | PZPN

Paolo Nicolato oraz Jacek Magiera podali składy na dzisiejszy mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata U-20, w którym Włochy zmierzą się z Polską.

Polski szkoleniowiec dokonał tylko jednej zmiany względem poprzedniego starcia z Senegalem. W jej myśl Adriana Benedyczaka zastąpił Dominik Steczyk.

Początek spotkania o godzinie 17:30.

WŁOCHY: Plizzari; Tripaldelli, Gabbia, Frattesi, Pinamonti, Scamacca, Ranieri, Bellanova, Del Prato, Pellegrini, Esposito.
Ławka:
Candela, Buongiorno, Bettella, Colpani, Capone, Carnesecchi, Gori, Olivieri, Alberico, Loria.

POLSKA U-20: Majecki; Szota, Walukiewicz, Sobociński, Stanilewicz, Bednarczyk, Makowski, Zylla, Slisz, Skóraś, Steczyk.
Ławka:
Nawrocki, Puchacz, Gryszkiewicz, Kopacz, Zalewski, Bogusz, Mleczko, Benedyczak, Łyszczarz, Niemczycki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy