Skończy się wielką licytacją?! Nie tylko Barcelona i PSG po Griezmanna

Skończy się wielką licytacją?! Nie tylko Barcelona i PSG po Griezmanna fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Antonio Ruiz I Cadena COPE I Gerard Romero I Twitt

Gdy we wtorek Antoine Griezmann potwierdził swoje odejście z Atlético Madryt, wydawało się, że jego transfer do Barcelony jest w pełni przesądzony. Nic bardziej mylnego.

Przekazywaliśmy już doniesienia „Mundo Deportivo” sugerujące, że do rywalizacji o podpis Francuza włączyło się Paris Saint-Germain. Paryżanie podobno są skłonni zaoferować mu bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, a do tego aktywować klauzulę wykupu wpisaną w jego kontrakt przed lipcem, co wiązałoby się z wydaniem nie 120 a 200 milionów euro.

Na tym jednak nie koniec. Antonio Ruiz z Cadena COPE poinformował, że o pozyskaniu Griezmanna myśli również Bayern. Monachijczycy mieli skontaktować się z siostrą i jednocześnie przedstawicielką mistrza świata, dając do zrozumienia, że są zainteresowani jego zakontraktowaniem.

Gerard Romero podał z kolei, że oprócz PSG rękę na pulsie w sprawie transferu Griezmanna trzymają też kluby z Premier League. Hiszpański dziennikarz nie wymienił ich z nazwy, ale dodał, że choć Griezmann ustalał pewne rzeczy z Barceloną, strony na razie nie doszły do porozumienia.

Wszystko wskazuje więc na to, że będziemy świadkami wielkiej licytacji. Niekoniecznie, jeśli chodzi o kwotę transferu, bo ta zależy od klauzuli widniejącej w umowie, ale dotyczącej warunków kontraktu dla zawodnika.

Griezmann rozegrał w tym sezonie 47 meczów w koszulce Atlético. Strzelił 21 goli i zanotował 10 asyst.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy