Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan

Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk [Twitter]

Władze Bayeru Leverkusen na razie spokojnie podchodzą do sprawy zainteresowania Xabim Alonso ze strony Liverpoolu - wynika z doniesień Christiana Falka.

Prowadzony przez Xabiego Alonso Bayer Leverkusen przewodzi tabeli Bundesligi, będąc osiem punktów nad Bayernem Monachium. Różne źródła od dłuższego czasu sugerują, że Hiszpan znajduje się na celownikach właśnie klubu z Bawarii, ale również Liverpoolu. Po finiszu sezonu odejdą z nich Thomas Tuchel oraz Jürgen Klopp.

Już wcześniej można było przeczytać, że oba kluby skontaktowały się z otoczeniem 42-latka. Sacha Tavolieri najpierw podał, że ten miał odpowiedzieć przedstawicielom „The Reds”, iż nie podejmie żadnej decyzji przed końcem rozgrywek. Potem zasugerował z kolei, że jest on bliżej Liverpoolu niż Monachium. Coś podobnego napisał Santi Aouna.

Co na to Christian Falk?

Potwierdził, że władze „The Reds” skontaktowały się z agentem szkoleniowca Iñakim Ibáñezem. Dodał, iż szefostwo Bayeru zostało o tym poinformowane. „Klub nadal jest przekonany, że Alonso odrzuci ofertę Liverpoolu” - czytamy.

Hiszpan pracuje w Leverkusen od października 2022 roku. Jego drużyna zdobywa średnio 2,17 punktu na mecz. Kontrakt byłego znakomitego defensywnego pomocnika obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy