Skowronek: Wisła Kraków prowadzi zaawansowane rozmowy transferowe

Skowronek: Wisła Kraków prowadzi zaawansowane rozmowy transferowe fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Szkoleniowiec Wisły Kraków, Artur Skowronek, udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat ruchów transferowych.

Pomimo tego, że sezon Ekstraklasy jeszcze trwa, to dla kibiców Wisły Kraków pozostałe kolejki mają niewielkie znaczenie. Oczywiście zespół może wywalczyć wyższe miejsce, co w konsekwencji może rzutować na większe gratyfikacje finansowe, jednak z puntu widzenia bezstronnego fana, jest to gra o tzw. pietruszkę.

Nie może dziwić zatem fakt, że działacze ekipy spod Wawelu powoli szykują się do letniego okna transferowego.

Do sprawy na konferencji prasowej przed meczem z Koroną Kielce odniósł się szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”, Artur Skowronek.

- Dział skautingu i ludzie, którzy wraz ze mną są odpowiedzialni za to, jak będzie wyglądał zespół, pracują bardzo intensywnie. Rozmowy transferowe są zaawansowane i można spodziewać się konkretnych ruchów jeszcze w trakcie rozgrywek. Trzeba uzbroić się w cierpliwość - powiedział.

Po 34 kolejkach Wisła plasuje się w ligowej tabeli na trzynastym miejscu i jest pewna utrzymania w Ekstraklasie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy