Skrzydłowy usunięty z FIFY. "Postaramy się zrobić to jak najszybciej"

Skrzydłowy usunięty z FIFY. "Postaramy się zrobić to jak najszybciej" fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: EA Sports

Adam Johnson zniknął z FIFA 16.

Skrzydłowy został niedawno uznany winnym aktywności seksualnej z 15-latką. Wcześniej o jego zwolnieniu zdecydował też Sunderland. 

Te wydarzenia sprawiły, że użytkownicy FIFA 16 zwrócili się do EA Sports z żądaniem usunięcia Anglika z gry cieszącej się dużą popularnością wśród dzieci.

W oświadczeniu firmy czytamy: "Adam Johnson został usunięty z aktywnych składów zarówno Sunderlandu, jak i reprezentacji Anglii w FIFA 16. Pracujemy nad tym, żeby jak najszybciej zniknął też z innych trybów gry. Postaramy się zrobić to jak najszybciej".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy