Sky: Podwyższona oferta za Neymara!

Sky: Podwyższona oferta za Neymara! fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Sky Sport donosi, że Barcelona przedstawiła Paris Saint-Germain nową ofertę za Neymara.

„L'Equipe” pisało ostatnio, iż mistrzowie Hiszpanii zaproponowali PSG za Brazylijczyka karty zawodnicze Philippe Coutinho i Ivana Rakiticia, a także 40 milionów euro. Oferta nie spotkała się jednak z entuzjazmem ze strony paryżan.

Według dziennikarzy Sky Sport propozycja została zwiększona. Teraz Barcelona zaoferowała PSG 100 milionów euro plus dwóch zawodników. Tych mistrzowie Francji mogą wybrać z kilkuosobowej listy, na której prawdopodobnie znajdują się m.in. Coutinho, Ousmane Dembélé, Malcom, Rakitić i Nélson Semedo.

Zdaniem powyższego źródła znalezienie ostatecznego porozumienia pozostaje trudne, ale nowa oferta uprawdopodabnia taki scenariusz. Barcelona zrobiła duży krok w kierunku powrotnego transferu Neymara.

Władze PSG są skłonne pożegnać się z 27-latkiem, ale od początku dawały do zrozumienia, że zrobią to wyłącznie w przypadku pojawienia się naprawdę atrakcyjnej propozycji.

Przypomnijmy, że nieco wcześniej ukazały się informacje sugerujące, że przedstawiciele Neymara postanowili skontaktować się z innymi klubami, w tym z Juventusem.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy