Sky Sports: Alex Teixeira wybrał klub!

Sky Sports: Alex Teixeira wybrał klub!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sky Sports

Alex Teixeira poinformował władze Szachtara Donieck, że zdecydował się odejść do Liverpoolu.

Brazylijczyk, niedawno łączony z przenosinami do Chelsea, po początkowych zapowiedziach pozostania w dotychczasowym klubie, podjął decyzję o odejściu. Skrzydłowy postanowił przyjąć ofertę "The Reds", których przedstawiciele od kilku dni prowadzili negocjacje z władzami Szachtara, oferując rzekomo 25 milionów funtów za jego kartę zawodniczą. Na razie nie wiadomo, jakie stanowisko wobec wyboru piłkarza zajmą Ukraińcy.

26-latek wzbudził zainteresowanie największych klubów niesamowitymi statystykami, jakie osiągnął w rozgrywkach ligi ukraińskiej. W 16 spotkaniach zdobył bowiem aż 22 bramki. Menedżer Liverpoolu Jürgen Klopp do tej pory odmawiał komentarza w sprawie ewentualnego transferu Teixeiry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy