Sky Sports: Giganci pytają o Kenedy'ego

Sky Sports: Giganci pytają o Kenedy'ego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Zgodnie z doniesieniami Sky Sports Kenedy wzbudza zainteresowanie coraz większej liczby klubów.

Brazylijski zawodnik, który może występować w zasadzie na każdej pozycji, po lewej stronie boiska, zimą przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z Chelsea do Newcastle. Od tamtej pory zanotował osiem występów w Premier League w koszulce „Srok”, w większości pokazując się z dobrej strony. Na jego koncie są dwa gole i tyle samo asyst.

Na ten moment nie wiadomo, jak potoczą się losy Kenedy'ego po powrocie do Chelsea. Jak podaje Sky Sports, jeśli „The Blues” zdecydują się na jego definitywną sprzedaż, nie będą narzekali na brak ofert.

22-latkiem interesuje się wiele klubów z Anglii i nie tylko. Jeśli chodzi o zagranicę, już pytali o niego przedstawiciele Bayernu i Paris Saint-Germain. Kluby nie przedstawiły jeszcze konkretnych ofert, ale poprosiły o informacje dotyczące sytuacji zawodnika.

Kenedy przeniósł się do Chelsea w 2015 roku z Fluminense. Biorąc pod uwagę pierwszy zespół „The Blues”, przed wypożyczeniem do Newcastle zaliczył on w jego barwach 27 występów, w których trzykrotnie trafił do siatki i zanotował tyle samo asyst. Jego umowa z aktualnym mistrzem Anglii jest ważna do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy