Sky Sports: Nie tylko Rodgers. Trzech kandydatów na nowego menedżera Leicester

Sky Sports: Nie tylko Rodgers. Trzech kandydatów na nowego menedżera Leicester
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Brendan Rodgers nie jest jedynym kandydatem do objęcia w najbliższym czasie Leicester City.

O tym, że opiekun Celticu zajmuje pierwsze miejsce na liście działaczy „Lisów”, którzy w weekend zwolnili Claude'a Puela, informował już „The Telegraph” (więcej TUTAJ). 46-latek nie jest jednak jedyną opcją, a klub z King Power Stadium rozważa jeszcze przynajmniej dwie kandydatury.

Chodzi o Rafę Beníteza i
Roberto Martíneza. Pierwszy z nich obecnie pracuje w Newcastle United, a drugi jest odpowiedzialny za wyniki reprezentacji Belgii, którą na ostatnich Mistrzostwach Świata w Rosji doprowadził do trzeciego miejsca. Umowa 45-latka jest ważna do 2020 roku. Kontrakt Beníteza wygasa z kolei już 30 czerwca 2019 roku.

Władze Leicester zdają sobie sprawę z tego, że nawiązanie współpracy z kimś z powyższej trójki przed zakończeniem sezonu 2018/2019 będzie trudne i w grę wchodzi raczej objęcie drużyny latem. Według Sky Sports do tego czasu zespół może poprowadzić Neil Lennon. W przeszłości 47-latek pracował w Celticu, Boltonie Wanderers i Hibernianie, a obecnie jest bez klubu.

Leicester z dorobkiem 32 punktów zajmuje dwunaste miejsce w tabeli Premier League. Ostatnie zwycięstwo „Lisy” odniosły 1 stycznia, kiedy to pokonały Everton 1:0.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy