Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników

Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników fot. Śląsk Wrocław
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Śląsk Wrocław zgłosił na platformie „TransferRoom” zapotrzebowanie na zakontraktowanie skrzydłowego, ofensywnego pomocnika i napastnika przed zamknięciem letniego okna w Polsce - zauważył Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Drużyna prowadzona przez Jacka Magierę nie rozpoczęła najlepiej rundy wiosennej Ekstraklasy. W dotychczas trzech rozegranych meczach dopisała do swojego dorobku zaledwie punkt, co nie wróży najlepiej na kontynuowanie z powodzeniem walki o mistrzostwo Polski.

Ponadto oczekiwanej roli w wrocławskim zespole nie odgrywają na razie sprowadzeni zimą Patryk Klimala, Mikołaj Tudruj, Tommaso Guercio, Simeon Petrow, Alen Mustafić czy Lewuis Peña.

Z tego też powodu Śląsk Wrocław zgłosił w ostatniej chwili na platformie „TransferRoom” zapotrzebowanie na zakontraktowanie skrzydłowego, ofensywnego pomocnika i napastnika przed zamknięciem letniego okna w Polsce, co zauważył Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Każdy z nich w razie wyrażenia zainteresowania grą w polskim klubie mógłby liczyć na pensję w wysokości 10 tysięcy euro brutto miesięcznie.

Wydaje się jednak mało prawdopodobne, aby trener Jacek Magiera czy dyrektor sportowy David Balda trafili tuż przed końcem okresu rejestracyjnego wypożyczeń oraz transakcji gotówkowych na gracza gotowego do natychmiastowego wskoczenia do składu ekstraklasowego zespołu.

Dlatego można przypuszczać, że Śląsk Wrocław będzie z większą starannością poszukiwał zawodników na wskazane pozycje latem.

Więcej na temat: Śląsk Wrocław Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy