Śląsk Wrocław pracuje nad mocnym transferem. „CV na bardzo wysokim poziomie”

Śląsk Wrocław pracuje nad mocnym transferem. „CV na bardzo wysokim poziomie” fot. Dziurek / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Akademickie Radio LUZ | Filip Trokielewicz [Twitter]

Śląsk Wrocław nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii transferów. Klub pracuje obecnie nad sprowadzeniem ciekawego zawodnika zza granicy, o czym poinformował prezes, Patryk Załęczny.

Śląsk Wrocław na starcie sezonu prezentuje się naprawdę dobrze. Na pewno nikt nie spodziewał się takiej formy po zespole Jacka Magiery.

Klub z Dolnego Śląska pracował intensywnie latem nad kształtem swojej kadry. Sprowadził między innymi Aleksa Petkova, Buraka Ince'a, Kacpra Trelowskiego czy Camerona Borthwicka-Jacksona, związanego niegdyś z Manchesterem United. 

Na tym nie koniec - do drużyny dołączył w połowie września w ramach wolnego transferu Daniel Łukasik. Jak się okazuje, „Wojskowi” pracują już nad sprowadzeniem następnego zawodnika na tej zasadzie. Poinformował o tym nowy prezes aktualnego lidera Ekstraklasy, Patryk Załęczny.

- Podpisaliśmy Daniela Łukasika, ale mogę zdradzić, że pracujemy nad jeszcze jednym ruchem. Rozmawiamy z obcokrajowcem, który jest wolnym zawodnikiem i ma CV na bardzo wysokim poziomie - powiedział działacz na antenie Akademickiego Radia LUZ.

Niestety, brakuje konkretów w tej sprawie. Z zapowiedzi prezesa sprawa klaruje się bardzo interesująco. Co z tego wyjdzie? Wkrótce się przekonamy.

Podopieczni Jacka Magiery cieszą się obecnie serią pięciu wygranych spotkań z rzędu w lidze. W następnej kolejce świetną passę postarają się przerwać zawodnicy Piasta Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy