Śląsk Wrocław rozwiązał kwestię aneksów do umów [OFICJALNIE]

Śląsk Wrocław rozwiązał kwestię aneksów do umów [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Łukasz Broź, Michał Chrapek, Bartosz Boruń, Kamil Dankowski, Filip Marković, Dariusz Szczerbal oraz Róbert Pich podpisali aneksy do swoich umów ze Śląskiem Wrocław.

Pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że rozgrywki w większości krajów europejskich skończą się dopiero w lipcu. Jest jednak wielu piłkarzy, którym umowy kończą się 30 czerwca 2020 roku.

Z tego względu zawodnicy i kluby decydują się na podpisywanie aneksów do kontraktów, obwiązujących do końca sezonu. Na podobny ruch zdecydowano się we Wrocławiu.

Na przedłużenie współpracy z drużyną prowadzoną przez Vítězslava Lavičkę zdecydowali się Łukasz Broź, Michał Chrapek, Bartosz Boruń, Kamil Dankowski, Filip Marković, Dariusz Szczerbal oraz Róbert Pich.

Śląsk w ligowej tabeli plasuje się na czwartym miejscu. W swoim dorobku ma 49 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy