Śląsk Wrocław rozwiązał kwestię aneksów do umów [OFICJALNIE]

Śląsk Wrocław rozwiązał kwestię aneksów do umów [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Łukasz Broź, Michał Chrapek, Bartosz Boruń, Kamil Dankowski, Filip Marković, Dariusz Szczerbal oraz Róbert Pich podpisali aneksy do swoich umów ze Śląskiem Wrocław.

Pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że rozgrywki w większości krajów europejskich skończą się dopiero w lipcu. Jest jednak wielu piłkarzy, którym umowy kończą się 30 czerwca 2020 roku.

Z tego względu zawodnicy i kluby decydują się na podpisywanie aneksów do kontraktów, obwiązujących do końca sezonu. Na podobny ruch zdecydowano się we Wrocławiu.

Na przedłużenie współpracy z drużyną prowadzoną przez Vítězslava Lavičkę zdecydowali się Łukasz Broź, Michał Chrapek, Bartosz Boruń, Kamil Dankowski, Filip Marković, Dariusz Szczerbal oraz Róbert Pich.

Śląsk w ligowej tabeli plasuje się na czwartym miejscu. W swoim dorobku ma 49 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy