Śląsk Wrocław rozwiązał kwestię aneksów do umów [OFICJALNIE]

Śląsk Wrocław rozwiązał kwestię aneksów do umów [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Łukasz Broź, Michał Chrapek, Bartosz Boruń, Kamil Dankowski, Filip Marković, Dariusz Szczerbal oraz Róbert Pich podpisali aneksy do swoich umów ze Śląskiem Wrocław.

Pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że rozgrywki w większości krajów europejskich skończą się dopiero w lipcu. Jest jednak wielu piłkarzy, którym umowy kończą się 30 czerwca 2020 roku.

Z tego względu zawodnicy i kluby decydują się na podpisywanie aneksów do kontraktów, obwiązujących do końca sezonu. Na podobny ruch zdecydowano się we Wrocławiu.

Na przedłużenie współpracy z drużyną prowadzoną przez Vítězslava Lavičkę zdecydowali się Łukasz Broź, Michał Chrapek, Bartosz Boruń, Kamil Dankowski, Filip Marković, Dariusz Szczerbal oraz Róbert Pich.

Śląsk w ligowej tabeli plasuje się na czwartym miejscu. W swoim dorobku ma 49 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy