Śląsk Wrocław to nadal drużyna na miarę mistrza Polski? Gonçalo Feio odpowiedział Jackowi Magierze

Śląsk Wrocław to nadal drużyna na miarę mistrza Polski? Gonçalo Feio odpowiedział Jackowi Magierze fot. Mateusz Sobczak / PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Legia.net

Zespoły Jacka Magiery słyną ze świetnej organizacji gry, determinacji i mobilizacji na każdym poziomie. Dzięki temu są tak wysoko w tabeli. My nie mamy nic do stracenia. Chcemy powalczyć o marzenia – zapowiedział na konferencji prasowej Gonçalo Feio przed meczem ze Śląskiem Wrocław.

Legia Warszawa ma za sobą pierwsze spotkanie pod wodzą nowo zatrudnionego trenera. Znany bardziej przez pryzmat skandalicznych obyczajowych zachowań w Motorze Lublin Portugalczyk „na dzień dobry” wywiózł remis z Częstochowy. W Rakowie spędził niegdyś wiele czasu jako asystent Marka Papszuna.

Teraz zespół zaprezentuje się w odmienionej filozofii przed własną publicznością. Przeciwnik znowu będzie wymagający. Po obrońcy mistrzostwa Polski przychodzi czas zmierzyć się z wiceliderem Ekstraklasy – Śląskiem Wrocław.

Feio nie ma wątpliwości, że dla gości to spotkanie stanowi bodziec do utrzymania się w walce o koronę. Oprócz komplementowania Jacka Magiery, z którym współpracował przy Łazienkowskiej w latach 2014-2015, zapowiedział jednak, że Legia przygotuje się do pojedynku w jak najlepszym wydaniu.

– Trener Magiera wspominał w swojej wypowiedzi po ostatnim meczu, że Śląsk jest w takiej pozycji, że wciąż może powalczyć o mistrzostwo Polski. To w życiu graczy Śląska nie jest czymś, co się wydarzało do tej pory. Mecz przy Łazienkowskiej z Legią zawsze jest wyjątkowym wydarzeniem dla każdego zespołu w Polsce. Dlatego przygotowujemy się na to, że zespół Śląska przyjedzie zdeterminowany, zorganizowany i zmobilizowany – określił Feio.

***

„Nie jesteśmy kolegami”. Jacek Magiera wrócił wspomnieniami do współpracy z Gonçalo Feio w Legii Warszawa

***

– Z tego słyną zespoły Jacka Magiery, dzięki temu Śląsk jest tak wysoko w tabeli. I takiego przeciwnika pewnie zobaczymy. My nie mamy nic do stracenia, chcemy powalczyć o cele, a nawet o marzenia. To dość dobre położenie, by wyjść na murawę i pokazać umiejętności i cechy wolicjonalne na maksymalnym w tym momencie poziomie – dodał.

Spotkanie bardzo ważne w kontekście rywalizacji o mistrzostwo Polski odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia o 17:30.

***

Dariusz Szpakowski skomentuje mecz Legia Warszawa – Śląsk Wrocław

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy