Sławomir Peszko: Większych głupot nie słyszałem w ostatnim tygodniu

2024-06-16 21:27:18; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Sławomir Peszko: Większych głupot nie słyszałem w ostatnim tygodniu Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Kanał Sportowy

Sławomir Peszko na łamach kanalsportowy.pl odniósł się do ostatnich doniesień mówiących o rozmowach pomiędzy Josué a Wieczystą Kraków.

Pod koniec sezonu Ekstraklasy Legia Warszawa poinformowała, że tym razem przedłużenia kontraktu z Josué już nie będzie. Zaczęto więc się zastanawiać, gdzie Portugalczyk postawi następny krok w swojej karierze. Pojawiały się pojedyncze doniesienia, ale nie było to nic, co byłoby bardzo mocnym tematem.

W takiej aurze, jak grom z jasnego nieba, spadła informacja, że były kapitan Legii Warszawa może stać się zawodnikiem... Wieczystej Kraków, która właśnie awansowała na szczebel II ligi. Portugalczyk mógłby zarabiać w niej 250 tysięcy złotych miesięcznie. O wszystkim informowała „Interia”.

Szybko informacje te zdementował sam zawodnik na platformie „x”. 

„To jest tak głupie, że nawet nie wiem, co mam napisać na temat tej informacji. to oczywiście 200-procentowe kłamstwo”  - Napisał 33-latek.

Sytuację skomentował także Sławomir Peszko - trener klubu - zapytany o to przez dziennikarza kanalsportowy.pl przed meczem Polski z Holandią na Mistrzostwach Europy.

- Większych głupot, ani fejkowych newsów nie widziałem w ostatnim tygodniu. Nie było takiego tematu - powiedział były reprezentant Polski.