Słowo przeciwko słowu. Ojciec Neymara wyjaśnia absencję syna na treningu PSG

Słowo przeciwko słowu. Ojciec Neymara wyjaśnia absencję syna na treningu PSG
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PSG I FOX Sports

Paris Saint-Germain potwierdziło, że Neymar nie zjawił się na poniedziałkowym treningu zespołu, o czym nie poinformował klubu. Ojciec piłkarza utrzymuje jednak, że PSG o wszystkim wiedziało.

„W poniedziałek 8 lipca Neymar miał powrócić do zajęć z PSG. Piłkarz nie zjawił się w określonym terminie oraz miejscu bez uprzedniego poinformowania o tym klubu. PSG ubolewa nad zaistniałą sytuacją i podejmie stosowne działania w tej sprawie” - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez paryżan.

Neymar Santos Sr w rozmowie z FOX Sports przedstawił sytuację nieco inaczej.

- Powód niestawienia się Neymara na treningu jest znany i było to zaplanowane mniej więcej od roku. Wiąże się to z projektem Instituto Projeto Neymar Jr. Sprawa jest prosta i PSG było o tym informowane. Klub uczestniczy zresztą w działaniach instytutu - powiedział ojciec 27-letniego napastnika, dając do zrozumienia, że Neymar od początku miał pojawić się na treningach PSG dopiero 15 lipca.

Na razie nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa. Przypomnijmy, że Neymar od pewnego czasu jest łączony z powrotem do Barcelony. Zawodnikowi ma bardzo zależeć na takim ruchu.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy