Snodgrass bliski przejścia do Hull City

Snodgrass bliski przejścia do Hull City
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sports

Jak donosi "Sky Sports", Hull City dogadało się z Norwich w sprawie transferu Roberta Snodgrassa.

Reprezentant Szkocji ma jeszcze dwanaście miesięcy ważnej umowy z "Kanarkami", jednakże jest już niemal pewne, że pomocnik urodzony w Glasgow nie będzie chciał przedłużać kontraktu z obecnym klubem. Przenosiny niespełna 27-letniego zawodnika na KC Stadium wydają się być kwestią dni, a nawet godzin.

Tuż po zakończeniu sezonu 2013/14, wiele ekip Premier League zaczęło się zgłaszać po Snodgrassa wykorzystując okazję, że klub z Carrow Road został zdegradowany do Championship. Poza "Tygrysami" do walki o piłkarza stanęły takie firmy jak Sunderland, West Bromwich Albion czy Queens Park Rangers.

Robert otrzymał zielone światło od Norwich City na uzgodnienie szczegółów umowy z przyszłym pracodawcą. W minionej kampanii Snodgrass strzelił siedem goli w 34 meczach, biorąc pod lupę wszystkie rozgrywki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy