Sofyan Amrabat odsunięty od składu Fiorentiny. Do końca będzie czekał na wielki transfer
2023-08-26 11:41:35; Aktualizacja: 1 rok temu![Sofyan Amrabat odsunięty od składu Fiorentiny. Do końca będzie czekał na wielki transfer](img/photos/82114/1500xauto/sofyane-amrabat.jpg)
Fiorentina w niedzielę zmierzy się z Lecce, ale w tym spotkaniu zabraknie Sofyana Amrabata. Zawodnik „Violi” trenuje indywidualnie, wierząc, że przed końcem okna transferowego uda mu się zmienić klub - przekazał Fabrizio Romano.
Defensywny pomocnik podczas sezonu 2022/2023 prezentował się znakomicie, a swoją klasę pokazał także w reprezentacji narodowej, kiedy on i jego koledzy zajęli na Mistrzostwach Świata 2022 czwarte miejsce.
Mimo ogromnego zainteresowania oraz toczących się negocjacji już zimą zawodnik dokończył rozgrywki w barwach Fiorentiny.
Przez ostatnie tygodnie spekulacji również nie brakuje. Piłkarza łączono z Bayernem Monachium, Atlético Madryt, Liverpoolem czy Manchesterem United.Popularne
Według najnowszych doniesień w grze o podpis Marokańczyka są obecnie te dwie angielskie ekipy, ale powodzenie operacji zależy od kilku czynników.
Sam Sofyan Amrabat wręcz wyczekuje transferu, siedząc na walizkach.
„Viola” poinformowała, że gracz nie trenuje z pierwszym zespołem. Fabrizio Romano przekazał, że zabraknie go również podczas meczu z Lecce.
Przeprowadzka 27-latka może stać się faktem dosłownie w ostatnich godzinach letniego marcato.
Amrabat trykot drużyny z Florencji przywdziewał łącznie 107 razy.
***
Luka Jović na wylocie z Fiorentiny. Został zaoferowany innemu klubowi Serie A