Solskjær: Kiepski Manchester United? Nie mamy już lat 90.!

Solskjær: Kiepski Manchester United? Nie mamy już lat 90.!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Menedżer Ole Gunnar Solskjær postanowił odpowiedzieć krytykom. Jego zdaniem kibice Manchesteru United muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ drużyna przechodzi przebudowę.

Odkąd z Old Trafford odszedł Sir Alex Fergusson, Manchester United nie potrafi nawiązać do czasów swojej świetności. Co prawda drużynie udało się wywalczyć kilka trofeów, ale w lidze sytuacja nie jest już tak łatwa. Drużyna nie radzi sobie najlepiej i spotyka się z falami krytyki, ale Ole Gunnar Solskjær twierdzi, że takie obrotu spraw można było się spodziewać.

Szkoleniowiec podkreśla, że zespół znajduje się w fazie zmian, a ostatnimi czasy dołączono do niego wielu młodych zawodników, dlatego krytycy nie powinni spodziewać się, że drużyna nagle zacznie wygrywać.

- To nie są lata 90., teraz mamy inną erę, inną grupę piłkarzy, którą dopiero budujemy - mówi Norweg w rozmowie z dziennikarzami.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że będziemy mieli wzloty i upadki.

- Nie wiem, co myślą o nas przeciwnicy. Wiem, że jak się przyjrzeć naszym meczom, to nie zawsze radzimy sobie źle. Czasem nam czegoś brakuje, dostrzegłem to już kilka razy, ale niezbyt często. Nie mogę patrzeć na to, co myślą inni. My pracujemy nad swoim rozwojem, bo taki jest nasz obowiązek.

Solskjær podkreśla, że jest zadowolony z grupy młodych piłkarzy i liczy, że choć część z nich będzie stanowiła o sile Manchesteru United w przyszłości.

- Chcę zobaczyć jak ci młodzi zawodnicy rozkwitają. Mało jest wielkich klubów, takich jak nasz, które stawiają na młodzież. Mają szansę dojrzewać i mam nadzieję, że w przyszłości część z nich będzie członkami odnoszącej sukcesy drużyny.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy