Solskjær potwierdza - Maguire o krok od Manchesteru United

Solskjær potwierdza - Maguire o krok od Manchesteru United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I BBC

W sobotni wieczór Manchester United mierzył się towarzysko z Milanem (2:2, wygrana po konkursie rzutów karnych). Po spotkaniu menedżer „Czerwonych Diabłów”, Ole Gunnar Solskjær, został zapytany o sprawy transferowe związane z angielskim klubem.

O tym, że Harry Maguire przeniesie się do MU, media informowały już w piątek. Po długich negocjacjach „Czerwone Diabły” miały dojść do porozumienia z działaczami Leicester City w sprawie pozyskania 26-latka. Opłata za transfer ma wynieść 80 milionów funtów (87 miliony euro), co uczyni z Anglika najdroższego obrońcę w historii piłki.

Solskjær potwierdził, że wielka transakcja za moment stanie się faktem.

- Mam nadzieję, że ostatnie szczegóły zostaną załatwione, ale tak... Liczę na to, iż wkrótce ogłosimy transfer. Występ w pierwszej kolejce Premier League? On zagrał latem kilka meczów. Wszystko przeanalizujemy i podejmiemy decyzję - powiedział Norweg, który został również zapytany o Paula Pogbę:

- Czy zostanie z nami? Nie mam wątpliwości. Nie spodziewam się, by odszedł. Rozmawiałem z nim po treningu i nie czuł się dobrze. Nie chodziło o kontuzję, ale ból. Mimo to, nie zamierzałem ryzykować.

Przypomnijmy, że hiszpańskie media informowały, iż absencja francuskiego pomocnika w meczu z Milanem to wyłącznie decyzja piłkarza, który chce odejść do Realu Madryt.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy