Soumaré od przyszłego sezonu w Interze Mediolan?!

Soumaré od przyszłego sezonu w Interze Mediolan?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jak informują włoskie media, Boubakary Soumaré znalazł się na celowniku Interu Mediolan, a sprawa może mieć swój finał latem 2020 roku.

W 2017 roku Lille przechwyciło utalentowanego Francuza z rezerw Paris Saint-Germain i choć zainteresowanie sprowadzeniem 20-latka przejawiało mnóstwo klubów, jak na razie wicemistrzowi Ligue 1 udało się go zatrzymać w zespole. To jednak może się już wkrótce zmienić, bowiem jak donosi Gianluca Di Marzio, defensywny pomocnik znalazł się na radarze Antonio Conte.

Włoch poszukuje wzmocnień swojej drużyny, a dotyczy to głównie ofensywny i środka pola, stąd zainteresowanie Boubakarym Soumaré, za którego nie tak dawno Wolverhampton Wanderers oferował 40 milionów euro. Należy jednak podkreślić, że w tamtym momencie kontrakt obiecującego zawodnika wygasał 30 czerwca 2020 roku, a w ostatnim czasie doszło do jego przedłużenia. Tym samym transfer reprezentanta Francji do lat 21 w styczniowym oknie transferowym jest mało prawdopodobny.

Niemniej można z góry założyć, że po zakończeniu sezonu Inter Mediolan zintensyfikuje starania o gracza Lille, który jak dotąd przywdziewał trykot LOSC 57 razy.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy