Soumaré od przyszłego sezonu w Interze Mediolan?!

Soumaré od przyszłego sezonu w Interze Mediolan?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jak informują włoskie media, Boubakary Soumaré znalazł się na celowniku Interu Mediolan, a sprawa może mieć swój finał latem 2020 roku.

W 2017 roku Lille przechwyciło utalentowanego Francuza z rezerw Paris Saint-Germain i choć zainteresowanie sprowadzeniem 20-latka przejawiało mnóstwo klubów, jak na razie wicemistrzowi Ligue 1 udało się go zatrzymać w zespole. To jednak może się już wkrótce zmienić, bowiem jak donosi Gianluca Di Marzio, defensywny pomocnik znalazł się na radarze Antonio Conte.

Włoch poszukuje wzmocnień swojej drużyny, a dotyczy to głównie ofensywny i środka pola, stąd zainteresowanie Boubakarym Soumaré, za którego nie tak dawno Wolverhampton Wanderers oferował 40 milionów euro. Należy jednak podkreślić, że w tamtym momencie kontrakt obiecującego zawodnika wygasał 30 czerwca 2020 roku, a w ostatnim czasie doszło do jego przedłużenia. Tym samym transfer reprezentanta Francji do lat 21 w styczniowym oknie transferowym jest mało prawdopodobny.

Niemniej można z góry założyć, że po zakończeniu sezonu Inter Mediolan zintensyfikuje starania o gracza Lille, który jak dotąd przywdziewał trykot LOSC 57 razy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy