Southampton nie rezygnuje z reprezentanta Holandii. Jest oferta!

Southampton nie rezygnuje z reprezentanta Holandii. Jest oferta!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Właściciele Southampton zamierzają w trakcie letniego okienka transferowego spróbować pozyskać Quincy'ego Promesa ze Spartaka Moskwa.

Reprezentant Holandii już od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań „Świętych”. Klub z Premier League starał się sprowadzić skrzydłowego na St Mary’s Stadium już w połowie niedawno zakończonego sezonu.

Przedstawicielom angielskiego zespołu nie udało się jednak osiągnąć porozumienia z obecnym pracodawcą 26-letniego zawodnika w kwestii kwoty odstępnego. Zdaniem brytyjskich mediów, najwyższa przedstawiona oferta opiewała na sumę 25 milionów funtów.

Southampton nie zraziło się zimowym niepowodzeniem i teraz ponownie rozpoczęło starania o pozyskanie Quincy'ego Promesa. Według „Daily Mail”, włodarze „Świętych” złożyli już pierwszą letnią propozycję wykupu zawodnika właścicielom Spartaka.

Ekipa z St Mary’s Stadium nie jest jednak jedyną drużyną z Premier League, która wykazuje zainteresowanie reprezentantem Holandii. Poza nią bacznie sytuacji piłkarza przyglądają się też przedstawiciele Evertonu oraz Newcastle United.

26-letni skrzydłowy rozegrał 38 spotkań w niedawno zakończonym sezonie i strzelił w nich 21 bramek (15 w lidze, co pozwoliło mu zostać królem strzelców) oraz zanotował 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy