Southampton nie rezygnuje z reprezentanta Holandii. Jest oferta!

Southampton nie rezygnuje z reprezentanta Holandii. Jest oferta!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Właściciele Southampton zamierzają w trakcie letniego okienka transferowego spróbować pozyskać Quincy'ego Promesa ze Spartaka Moskwa.

Reprezentant Holandii już od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań „Świętych”. Klub z Premier League starał się sprowadzić skrzydłowego na St Mary’s Stadium już w połowie niedawno zakończonego sezonu.

Przedstawicielom angielskiego zespołu nie udało się jednak osiągnąć porozumienia z obecnym pracodawcą 26-letniego zawodnika w kwestii kwoty odstępnego. Zdaniem brytyjskich mediów, najwyższa przedstawiona oferta opiewała na sumę 25 milionów funtów.

Southampton nie zraziło się zimowym niepowodzeniem i teraz ponownie rozpoczęło starania o pozyskanie Quincy'ego Promesa. Według „Daily Mail”, włodarze „Świętych” złożyli już pierwszą letnią propozycję wykupu zawodnika właścicielom Spartaka.

Ekipa z St Mary’s Stadium nie jest jednak jedyną drużyną z Premier League, która wykazuje zainteresowanie reprezentantem Holandii. Poza nią bacznie sytuacji piłkarza przyglądają się też przedstawiciele Evertonu oraz Newcastle United.

26-letni skrzydłowy rozegrał 38 spotkań w niedawno zakończonym sezonie i strzelił w nich 21 bramek (15 w lidze, co pozwoliło mu zostać królem strzelców) oraz zanotował 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy