Southampton zainteresowane Kolumbijczykiem

Southampton zainteresowane Kolumbijczykiem
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Daily Mail

Juan Quintero jest obserwowany przez Southampton.

Menedżer "Świętych" Ronald Koeman poszukuje ofensywnego pomocnika. Jednym z kandydatów na wzmocnienie jego drużyny jest gracz FC Porto, przebywający obecnie na wypożyczeniu w Stade Rennais. 13-krotny reprezentant Kolumbii do tej pory zaliczył cztery występy we Francji, notując w nich jedną asystę.

22-latek może grać na różnych pozycjach w ofensywie, także na obu skrzydłach. Jego uniwersalność bardzo podoba się holenderskiemu menedżerowi, który chciał sprowadzić go do swojej drużyny już w sierpniu. Pomocnik Porto miałby podnieść konkurencję w drużynie z St Mary Stadium, przede wszystkim dla Sadio Mané i Dušana Tadicia.

Skauci zespołu z Southampton obserwowali grę Quintero podczas piątkowego meczu Rennes z Paris-Saint Germain. Zagrał on 66 minut, po czym zmienił go Kamil Grosicki. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy