Spadochroniarz na meczu Sassuolo z Interem [WIDEO]

Do niecodziennego zdarzenia doszło w pierwszej połowie niedzielnego spotkania Serie A pomiędzy Sassuolo a Interem. Na murawie Mapei Stadium pojawił się spadochroniarz.

Tuż przed przerwą arbiter podyktował rzut karny dla mediolańczyków po faulu Marlona na Lautaro Martínezie. Gdy do oddania strzału przygotowywał się Romelu Lukaku, do stadionu dolatywał spadochroniarz. Chwilę później wylądował na środku boiska. Służby porządkowe bardzo szybko usunęły go jednak z murawy.

Na razie nie wiadomo, czy cała akcja była zaplanowana i spadochroniarz od początku zamierzał wylądować na boisku. Warto dodać, że miał na kasku kamerę.

Po całym zamieszaniu Lukaku wykorzystał karnego, strzelając swojego drugiego gola w tym meczu. Do przerwy na tablicy widniał wynik 3:1 dla „Nerazzurrich”, ale po niej również było bardzo ciekawie i Inter wygrał ostatecznie 4:3. Podobnie jak Lukaku dwie bramki dla mediolańczyków zdobył Lautaro Martínez.

Po ośmiu kolejkach Inter z dorobkiem 21 punktów zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Sassuolo jest szesnaste.