Spore zmiany w Fifie 17. Kolejny krok do zupełnego realizmu! [WIDEO]

Spore zmiany w Fifie 17. Kolejny krok do zupełnego realizmu! [WIDEO] fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: YouTube

EA Sports zaprezentowało na swoim kanale na "YouTube" kolejną dużą innowację w grze FIFA 17.

W ostatnich latach kanadyjskie studio przyzwyczaiło fanów symulatora piłki nożnej do dążenia do coraz większego realizmu. Kolejne odsłony cieszą oko ulepszoną grafiką, a także otoczką spotkań, która przypomina już mecz oglądany w telewizji. EA Sports zdaje sobie sprawę, że może uzupełnić swoją produkcję o kolejne aspekty, które sprawią, że będziemy mieli jeszcze większy wpływ na grę naszej drużyny.

Nowy filmik promocyjny skupia się na stałych fragmentach gry, a dokładnie na innowacjach z nimi związanymi. Od teraz będziemy mogli z jeszcze większą dokładnością wykonywać rzuty wolne, karne oraz wznawiać grę z autów. Gracz ma między innymi możliwość przemieszczania zawodnika wykonującego rzut wolny czy też poruszania się wzdłuż linii bocznej i markowania wyrzutu z autu. Będziemy mieli także większy wpływ na to, co dzieje się w polu karnym przed dośrodkowaniem.

Wcześniej EA Sports poinformowało, że w grze pojawi się zupełnie nowy tryb, w którym będziemy mogli kierować karierą zawodnika także poza boiskiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy