Spore zmiany w Fifie 17. Kolejny krok do zupełnego realizmu! [WIDEO]

Spore zmiany w Fifie 17. Kolejny krok do zupełnego realizmu! [WIDEO] fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: YouTube

EA Sports zaprezentowało na swoim kanale na "YouTube" kolejną dużą innowację w grze FIFA 17.

W ostatnich latach kanadyjskie studio przyzwyczaiło fanów symulatora piłki nożnej do dążenia do coraz większego realizmu. Kolejne odsłony cieszą oko ulepszoną grafiką, a także otoczką spotkań, która przypomina już mecz oglądany w telewizji. EA Sports zdaje sobie sprawę, że może uzupełnić swoją produkcję o kolejne aspekty, które sprawią, że będziemy mieli jeszcze większy wpływ na grę naszej drużyny.

Nowy filmik promocyjny skupia się na stałych fragmentach gry, a dokładnie na innowacjach z nimi związanymi. Od teraz będziemy mogli z jeszcze większą dokładnością wykonywać rzuty wolne, karne oraz wznawiać grę z autów. Gracz ma między innymi możliwość przemieszczania zawodnika wykonującego rzut wolny czy też poruszania się wzdłuż linii bocznej i markowania wyrzutu z autu. Będziemy mieli także większy wpływ na to, co dzieje się w polu karnym przed dośrodkowaniem.

Wcześniej EA Sports poinformowało, że w grze pojawi się zupełnie nowy tryb, w którym będziemy mogli kierować karierą zawodnika także poza boiskiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium pożąda go i jest gotowy zapłacić ogromne pieniądze. Thomas Tuchel już z nim rozmawiał Bayern Monachium pożąda go i jest gotowy zapłacić ogromne pieniądze. Thomas Tuchel już z nim rozmawiał Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy