Sport: Bellerín walczy o transfer. Rozmowa z Wengerem!

Sport: Bellerín walczy o transfer. Rozmowa z Wengerem!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Zgodnie z doniesieniami katalońskiego „Sportu”, Barcelona nie porzuciła myśli o transferze Hectora Bellerína.

Z uwagi na niechęć do rozstania się ze swoim zawodnikiem działaczy Arsenalu, „Duma Katalonii” nie ma zbyt wielkiego pola manewru i dlatego też sprawy w swoje ręce musi wciąć sam Hiszpan. Jak podaje powyższe źródło, Bellerín przebywa obecnie w Londynie i zamierza poważnie porozmawiać z Arsènem Wengerem. Cel jest jasny - uzyskanie od Francuza pozwolenia na odejście. Dyskusja między oboma panami może okazać się kluczowa w kontekście hitowego transferu.


Jeśli Bellerínowi uda się przekonać go do wydania pozwolenia na transfer, w najbliższych dniach w stolicy Anglii ma zjawić się Raúl Sanllehí, który rozpocząłby negocjacje między klubami. Nie można wykluczyć, że w Londynie pojawi się również sam prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu.


„Sport” dodaje jednak, że nawet w przypadku zmiany zdania przez Wengera i reszty działaczy Arsenalu, Barcelona będzie musiała się namęczyć przy finalizacji transferu. Bellerín całkiem niedawno związał się z Arsenalem nową umową, która łączy go z londyńczykami do 30 czerwca 2023 roku. Nawet więc jeśli ci wyrażą zgodę na transfer, wicemistrz Hiszpanii będzie musiał liczyć się z bardzo dużym wydatkiem.


Hiszpański obrońca przeniósł się z Katalonii do juniorskich drużyn Arsenalu w 2011 roku. W sumie rozegrał do tej pory w barwach pierwszego zespołu „Kanonierów” 115 spotkań. Strzelił w nich cztery gole i zaliczył 14 asyst.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy