Sport Bild: Dramat Leroya Sané. Operacja!

Sport Bild: Dramat Leroya Sané. Operacja!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Bild

Jak podaje „Sport Bild”, Leroy Sané będzie musiał przejść operację kolana.

Niemieccy dziennikarze informowali w środę, że dzisiaj zostanie podjęta decyzja dotycząca sposobu leczenia skrzydłowego Manchesteru City. Jak czytamy, 23-letni piłkarz, który poważnie uszkodził więzadła krzyżowe w prawym kolanie w trakcie niedzielnego meczu o Tarczę Wspólnoty z Liverpoolem, koniec końców przejdzie zabieg.

Wszystko wskazuje więc na to, że Sané czeka kilka miesięcy przerwy. „Sport Bild” sugerował wcześniej, że w przypadku decyzji o operacji może on wrócić na murawę dopiero w przyszłym roku.

Powyższe źródło podkreśla, że na razie nie wiadomo, jak zachowają się działacze Bayernu, którzy od dawna starali się o transfer atakującego. „France Football” kilka dni temu podawało, że mistrzowie Niemiec w końcu doszli do porozumienia z MC i zapłacą za Sané około 110 milionów euro.

Skrzydłowy od 2016 roku rozegrał 134 spotkania w barwach City. Strzelił 39 goli i zanotował 45 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Atlético Madryt: Zmarł 14-letni Christian Minchola Atlético Madryt: Zmarł 14-letni Christian Minchola Barcelona wyceniła Arturo Vidala Barcelona wyceniła Arturo Vidala Jagiellonia Białystok: Piłkarze nie zgadzają się na redukcję pensji Jagiellonia Białystok: Piłkarze nie zgadzają się na redukcję pensji UEFA ma plan na dokończenie rozgrywek. TRZY warianty UEFA ma plan na dokończenie rozgrywek. TRZY warianty Milik częścią głośnej wymiany? Napoli może go wykorzystać do pozyskania DWÓCH zawodników! Milik częścią głośnej wymiany? Napoli może go wykorzystać do pozyskania DWÓCH zawodników! André Villas-Boas chce skończyć sezon w... grudniu. „To będzie najbardziej opłacalne” André Villas-Boas chce skończyć sezon w... grudniu. „To będzie najbardziej opłacalne” Coutinho zgadza się na kolejne wypożyczenie. Jest tylko jeden warunek! Coutinho zgadza się na kolejne wypożyczenie. Jest tylko jeden warunek!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy