Sport Bild: Juventus po pomocnika z Bundesligi

Sport Bild: Juventus po pomocnika z Bundesligi
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport Bild

Według informacji "Sport Bild", Maximilian Arnold jest głównym kandydatem do pozostania następcą Samiego Khediry w Juventusie.

Arnold po raz kolejny walczy z Wolfsburgiem o uniknięcie spadku z Bundesligi, dlatego ze względu na skalę swojego talentu i umiejętności, może poszukiwać zmiany otoczenia. Kilka razy w obecnych rozgrywkach Bundesligi zawodnika obserwował Juventus, który rozważa sprowadzenie środkowego pomocnika przyszłego lata.

Po raz ostatni Arnold był pod obserwacją turyńskich skautów w poprzednim meczu domowym z Herthą, który zakończył się wynikiem 3-3. Należy jednak zaznaczyć, że na listę życzeń "Starej Damy" trafił już kilka miesięcy temu, gdy znakomicie prezentował się w turnieju Mistrzostw Europy do lat 21 w Polsce.

Pomimo trwającego do 2020 roku kontraktu, pomocnik nie wykluczył odejścia z drużyny "Wilków": "Nie mogę powiedzieć, że zostanę tutaj do 2020 roku. Chciałbym występować na arenie międzynarodowej także w barwach klubowych. Jeśli będzie to możliwe w Wolfsburgu, to dobrze".

W tej chwili Wolfsburgowi brakuje aż siedmiu punktów do strefy pucharowej i wydaje się, że ma małe szanse, by móc tam zagrać. W Juventusie Niemiec niemal na pewno miałby możliwość do występów w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy