Sport: Dobre wieści dla Legii. Transfer Caicedo bardziej prawdopodobny!

Sport: Dobre wieści dla Legii. Transfer Caicedo bardziej prawdopodobny! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo najprawdopodobniej nie trafi do Villarrealu.

Ekwadorczyk przez ostatnie dni był łączony z przeprowadzką do wspomnianego zespołu, który poszukiwał następcy sprzedanego do Chin Alexandre Pato. „Sport” podaje, że negocjacje zostały jednak zerwane.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego Hiszpanie wycofali się z transferu 28-latka, chociaż pojawiają się spekulacje, że piłkarz nie był zadowolony z proponowanych mu warunków. Villarreal szuka już nowych opcji i zgłosił się z zapytaniem do Swansea o Borję Bastona.

To dobre doniesienia dla Legii, która - jak zostało dziś ujawnione - od kilku tygodni stara się o Caicedo. „Żółta Łódź Podwodna” uchodziła za najgroźniejszego konkurenta dla mistrza Polski. Więcej o planach warszawian przeczytacie TUTAJ.

„Marca” donosi z kolei o jeszcze jednej możliwej opcji dla napastnika. Tą ma być Leicester, ale Anglicy - w przeciwieństwie do Legii - zakupy kończą jeszcze dziś.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy