Sport: Dobre wieści dla Legii. Transfer Caicedo bardziej prawdopodobny!

Sport: Dobre wieści dla Legii. Transfer Caicedo bardziej prawdopodobny!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo najprawdopodobniej nie trafi do Villarrealu.

Ekwadorczyk przez ostatnie dni był łączony z przeprowadzką do wspomnianego zespołu, który poszukiwał następcy sprzedanego do Chin Alexandre Pato. „Sport” podaje, że negocjacje zostały jednak zerwane.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego Hiszpanie wycofali się z transferu 28-latka, chociaż pojawiają się spekulacje, że piłkarz nie był zadowolony z proponowanych mu warunków. Villarreal szuka już nowych opcji i zgłosił się z zapytaniem do Swansea o Borję Bastona.

To dobre doniesienia dla Legii, która - jak zostało dziś ujawnione - od kilku tygodni stara się o Caicedo. „Żółta Łódź Podwodna” uchodziła za najgroźniejszego konkurenta dla mistrza Polski. Więcej o planach warszawian przeczytacie TUTAJ.

„Marca” donosi z kolei o jeszcze jednej możliwej opcji dla napastnika. Tą ma być Leicester, ale Anglicy - w przeciwieństwie do Legii - zakupy kończą jeszcze dziś.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy