Sport: Dobre wieści dla Legii. Transfer Caicedo bardziej prawdopodobny!

Sport: Dobre wieści dla Legii. Transfer Caicedo bardziej prawdopodobny!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport

Felipe Caicedo najprawdopodobniej nie trafi do Villarrealu.

Ekwadorczyk przez ostatnie dni był łączony z przeprowadzką do wspomnianego zespołu, który poszukiwał następcy sprzedanego do Chin Alexandre Pato. „Sport” podaje, że negocjacje zostały jednak zerwane.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego Hiszpanie wycofali się z transferu 28-latka, chociaż pojawiają się spekulacje, że piłkarz nie był zadowolony z proponowanych mu warunków. Villarreal szuka już nowych opcji i zgłosił się z zapytaniem do Swansea o Borję Bastona.

To dobre doniesienia dla Legii, która - jak zostało dziś ujawnione - od kilku tygodni stara się o Caicedo. „Żółta Łódź Podwodna” uchodziła za najgroźniejszego konkurenta dla mistrza Polski. Więcej o planach warszawian przeczytacie TUTAJ.

„Marca” donosi z kolei o jeszcze jednej możliwej opcji dla napastnika. Tą ma być Leicester, ale Anglicy - w przeciwieństwie do Legii - zakupy kończą jeszcze dziś.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy