Sport: Siedmiu zawodników wciąż może opuścić Barcelonę

Sport: Siedmiu zawodników wciąż może opuścić Barcelonę fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Tego lata szeregi Barcelony cały czas może opuścić kilku piłkarzy. Kataloński „Sport” wymienia siedem nazwisk.

W ostatnich tygodniach z Camp Nou pożegnali się już m.in. Jasper Cillessen (odszedł do Valencii), Denis Suárez (Celta Vigo) oraz André Gomes, który po zakończeniu wypożyczenia został wykupiony przez Everton. Na tym nie koniec.


Jak pisze „Sport”, niemal na pewno Barcelonę opuszczą również Malcom, Rafinha oraz Jean-Clair Todibo. Ten ostatni, 19-letni środkowy obrońca, zapewne zostanie wypożyczony do innego zespołu. W przypadku pozostałej dwójki w grę wchodzą transfery definitywne. Malcomem interesują się m.in. Arsenal i Everton, a Rafinhę chciała wcześniej Valencia. Rozmowy utknęły jednak w martwym punkcie.

Katalońscy dziennikarze dodają, że cały czas możliwe są również przeprowadzki Philippe Coutinho, Nélsona Semedo, Ousmane'a Dembélé oraz Ivana Rakiticia. Odejścia dwóch ostatnich są jednak zależne od transferów do klubu.

Zainteresowanie Dembélé wykazuje Bayern, dla którego sprowadzenie Francuza stanowi plan B w przypadku braku pozyskania Leroya Sané z Manchesteru City. Zdaniem „Sportu” Barcelona sprzeda go jednak tylko w przypadku powrotu na Camp Nou Neymara.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy