Sport: Sprzeczka Neymara z Leonardo

Sport: Sprzeczka Neymara z Leonardo
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Kataloński „Sport” pisze o spięciu, do którego doszło między dyrektorem sportowym Paris Saint-Germain, Leonardo, a Neymarem.

O odejściu brazylijskiego napastnika z ekipy mistrza Francji spekuluje się od dawna. Tydzień temu Leonardo przyznał, że taki scenariusz jest możliwy, ale pod jednym warunkiem. - Neymar może opuścić PSG, jeśli oferta będzie korzystna dla wszystkich stron. Klub chce bowiem polegać na zawodnikach w pełni skupionych na naszym projekcie - powiedział działacz.

Zgodnie z doniesieniami „Sportu” między Neymarem a Leonardo doszło do sprzeczki. Dyrektor sportowy PSG zganił 27-latka za opóźniony powrót do klubu (otoczenie piłkarza utrzymuje, że paryżanie o wszystkim wiedzieli), robiąc to przy innych zawodnikach.

Działacz dał Neymarowi do zrozumienia, że takie zachowanie jest nie do zaakceptowania. Całej drużynie przekazał z kolei, że żaden z piłkarzy nie może liczyć na specjalne traktowanie. Jeśli któryś z nich nie będzie angażował się w projekt PSG, po prostu odejdzie.

Choć trener mistrza Francji, Thomas Tuchel, przekonuje, że chciałby dalej współpracować z Neymarem, rozstanie Brazylijczyka z paryskim klubem staje się coraz bardziej prawdopodobne. Przypomnijmy, że według Sky Sport najnowsza oferta za atakującego przedstawiona przez Barcelonę opiewa na 100 milionów euro i dwóch zawodników, których PSG mogłoby wybrać m.in. spośród Philippe Coutinho, Ousmane'a Dembélé, Malcoma oraz Ivana Rakiticia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy