Sprawa Leo Messiego: Nowe informacje dotyczące potencjalnego transferu

Sprawa Leo Messiego: Nowe informacje dotyczące potencjalnego transferu fot. TVP Sport
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Martínez [Twitter] | Gerard Romero [Twitter] | Marcelo Bechler [Twitter] | Fabrizio Romano [Twitter]

Lionel Messi, którego łączy się z przeprowadzką do FC Barcelony lub Major League Soccer, decyzję o swojej przyszłości podejmie już w 2023 roku – donoszą dziennikarze z całego świata, w tym Alfredo Martínez, Gerard Romero, Marcelo Bechler czy Fabrizio Romano.

Jeszcze w trakcie zgrupowania reprezentacji Argentyny 35-latek wyznał, że zadomowił się w stolicy Francji, dzięki czemu czuje się wreszcie sobą.

Te wypowiedzi zawodnika posłużyły sternikom PSG jako pretekst do ujawnienia informacji o chęci przedłużenia współpracy i pierwszych rozmowach w tym kierunku.

– Zapytałem Messiego, czy chce zostać i powiedziałem mu, że mam nadzieję, że zostanie tutaj do końca mojej trzyletniej kadencji. Jestem bardzo zadowolony z Leo – oświadczył Luís Campos, dyrektor sportowy paryskiej ekipy.

Niedługo potem wróciły spekulacje odnośnie stawiania przez FC Barcelonę podwalin do ewentualnego ponownego angażu swojego wychowanka.

Veronica Brunati przekazała nawet, że ta historia będzie miała swój pozytywny finał, a 1 lipca 2023 roku atakujący zawita na Camp Nou.

W odpowiedzi na te doniesienia czołowi dziennikarze sportowi przypomnieli, że decyzji w kwestii dalszej przyszłości ze strony Lionela Messiego należy spodziewać się najwcześniej na początku 2023 roku, czyli już po nachodzących Mistrzostwach Świata.

Paryżanie chcą jak najszybciej wyjaśnić sprawę, dlatego możemy z góry założyć, że pojawią się duże naciski na otoczenie siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki.

***

Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy