Sprzedaż De Rossiego wykluczona

Sprzedaż De Rossiego wykluczona
Redakcja
Redakcja
Źródło: ESPN

Franco Baldini odniósł się do swojej nieudanej wypowiedzi na temat De Rossiego i podkreśla, że pogłoska na temat odejścia pomocnika Romy nie jest prawdziwa.

W tym miesiącu w wywiadzie dla Sky Italia Baldini stwierdził, że klub ze stolicy Włoch rozważa kolejne propozycje ze strony klubów zainteresowanych kupnem 71-krotnego reprezentanta "Squadra Azzurra". Temat jego odejścia nabrał szczególnego rozpędu, gdyż już minionego lata włoski piłkarz był przymierzany do zespołu Manchesteru City. Dlatego też mistrzowie Anglii byli typowani jako główny faworyt do pozyskania zawodnika.

Jednak w piątek Baldini wszystko wyjaśnił, mówiąc że popełnił straszną gafę gdy wypowiadał się na temat transferu De Rossiego i powtórzył jak ważną postacią w zespole jest 29-letni piłkarz, który już dziś jest uznawany za legendę klubu. Sam zainteresowany już kilkakrotnie podkreślał, że zamierza grać w Romie do końca kariery zawodowej. De Rossi w barwach "Giallorossi" rozegrał 389 spotkań i strzelił w nich 47 goli zdobywając po drodze dwa puchary Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy