Stade Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. Pierwsza oferta za Bogę

Stade Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. Pierwsza oferta za Bogę fot. Jeremie Boga [Instagram]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Jérémie Boga może niebawem trafić do Stade Rennes. Francuzi złożyli bowiem za niego oficjalną ofertę.

Znakomity sezon w wykonaniu Iworyjczyka zwrócił uwagę wielu klubów z całej Europy. Po 23-latkach w kolejce ustawiły się Borussia Dortmund czy SSC Napoli, lecz aktualnie największe szanse na wygranie walki o jego usługi ma Stade Rennes.

Francuzi zdążyli już oficjalnie potwierdzić zainteresowanie angażem skrzydłowego, a teraz przeszli do czynów. „La Gazzetta dello Sport” podaje, że Sassuolo otrzymało właśnie propozycję za swojego gracza.

„Czerwono-Czarni” zaoferowali 20 milionów euro, co istotnie może znacząco zbliżyć ich do zakontraktowania Bogi. Musimy bowiem wiedzieć, że Włosi dotąd oczekiwali za niego o pięć milionów euro więcej.

Pragniemy również zauważyć, że kwota oferowana przez Stade Rennes mieści się w granicach klubowego rekordu transferowego, który obecnie wynosi 21,3 miliona euro. Mając to na uwadze, nie można wykluczyć, że jeszcze tego lata uczestnik przyszłej edycji Ligi Mistrzów przeprowadzi największy zakup w swojej historii.

Jednokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w minionej kampanii wybiegał na boiska 35 razy. Swoją obecność zaznaczył 11 bramkami oraz czterema asystami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy